Projekty tvorené s vášnou…

Všetky IT projekty dodávané na mieru pre mojich klientov prechádzajú kompletnou analýzou, prieskumom trhu a ďalšími dôležitými krokmi s dôrazom pre maximálny zmysel na detail.

Tvorbu projektov smerujem na spojenie súčinnosti vedomosti expertov vo svojich oboroch, ktorí projekt od dizajnu, programovania a marketingu vyzdvihnú na úroveň majstrovského diela.

Aj vďaka tomu, je Vaše podnikanie ľahšie.

Vypracuj nám projekt!

Moje úspešne projekty

MHD Prešov

2016 - prítomnosť

Aplikácia vytvorená pre občanov mesta Prešov. Zjednodušuje využívanie dopravných poriadkov autobusových spojov a poskytuje aktuálne GPS pozície autobusových liniek.

Vyše 10 000 aktivných používateľov dennodenne spolieha na informácie z tejto aplikácie.

o projekte...

CrudAdmin

2016 - pritomnosť

Systém zvyšujúci produktivitu pri tvorbe IT systémov, navrhnutý pre programátorov a firmy zamerané na vývoj webových a mobilných databázových aplikácii.

Aktuálne sa tento systém používa vo viacerých firmách a stoja na ňom desiatky projektov.

o projekte...

Pre klientov

Desiatky klientov už viac ako 10 rokov hovoria áno. Viac ako 100 úspešne ukočených projektov. Tak na čo ešte čakať?

ZostaňZdravý
2020

ZostaňZdravý

Aplikácia zameraná na zlepšenie situácie okolo pandémie COVID-19. Poskytuje informácie pre lepšie zvládnutie nákazy, sledovanie polohy, vyhodnocovanie blízkych stretov s nakazenými a prepojenie na labolatorné centrá pre lepšie manažovanie zasielania výsledkov vzoriek na test COVID-19.

prejsť na projekt
TrinityFinance
2020

TrinityFinance

Finančná gramotnosť na dosah ruky. Tento portál je ukážkou jednoduchého prevedenia finančných produktov a ich aplikovania v praxi. Ponúka komplexné výpočty hypoték, poistení a sporenia pre stabilný chod vášho života.

prejsť na projekt
KamPO.sk
2019

KamPO.sk

Dobročinný portál pre žiakov základných škôl, vytvorený na Hackatone v Prešove s umiestnením na zlatej priečke. Združuje informácie o všetkých stredných školách a gymnáziách v Prešovskom kraji. Taktiež pomáha s výberom školy, a predpovedá najvhodnejšie zameranie pre žiaka na základe jeho osobnostného profilu.

prejsť na projekt
Najata
2018

Najata

Inzertný portál, ktorý prepája ľudí s požičovniami. Na stránke je možné požičať všetky možné druhy produktov ako náradie, športové potreby, elektroniku a ďalšie množstvo užitočných veci do každodenného života.

Poisti.sk
2017

Poisti.sk

Poistný portál predávajúci poistné produkty, vypočítava ceny postiek a zastrešuje kompletné finančné služby. Projekt zahŕňa informačný systém, pre správu logistiky celej firmy, riadenie klientov, zamestnancov, poisťovní, zmlúv a ďalších zložitých riešení šetriace tisícky hodín práce.

prejsť na projekt
Qualit.sk
2017

Qualit.sk

E-shop pre donáškovú služba v meste Prešov, za ktorým sa skrýva informačný systém pre správu celej logistiky firmy. Denne sa na túto službu spoliehajú zamestnanci, kuriéri, a ďalšie tisíce ľudí, ktorí chcú mať svoju objednávku doručenú v pohodli domova do pol hodiny.

prejsť na projekt
Študuj.to
2017

Študuj.to

Webový portál spájajúci študentov s ich vysnenými vysokými školami v Česku a Slovensku. Zaoberá sa prezentáciami škôl, ich hodnoteniami a ďalšími užitočnými radami, vďaka ktorým vybudovaná komunita študentov na portáli stále nájde, čo hľadá. 

prejsť na projekt
European Youth Conference
2016

European Youth Conference

Mobila aplikáciu pre Európsku konferenciu mládeže, ktorá sa uskutočnila v roku 2016 v meste Košice. Aplikácia spravovala pozvánky delegátov, ministrov, navigovala ich po meste Košice a organizovala a manažovala ich dvojdňový harmonogram.

Sportipy.cz
2016

Sportipy.cz

Stávkový portál zaoberajúci sa analýzou predpovedi zápasov umiestnených na stávkových portáloch. Web stránka predáva paušálne mesačné predplatné pre členov, ktorí obľubujú hazardné hry či stávky.

prejsť na projekt
SPŠ Elektrotechnická, Prešov
2016

SPŠ Elektrotechnická, Prešov

Web stránka s informačným systémom pre jednu z najlepších stredných škôl na Slovensku. Za web stránkou sa skrýva systém, ktorý riadi sieťovú infraštruktúru na škole, logistiku študentov, zamestnancov a ich predmetov. Tento projekt bol vypracovaný dobrovoľne pre moju bývalú strednú školu, ktorej som absolventom.

prejsť na projekt
Art Studio S.O.M. ONE
2016

Art Studio S.O.M. ONE

Responzívna web stránka zameraná na prezentáciu tanečného štúdia a získavanie nových členov do tanečnej školy S.O.M. ONE, ktorej som aj ja bol istý čas verným členom.

prejsť na projekt
Studio R/FRM
2016

Studio R/FRM

Štúdio zamerané na umelecký vývoj a prezentovanie slávnych festivalov ako Signal či Expo. Na ich stránke nájdete dizajnové štúdie či prezentácie viacerých dizajnérskych produktov.

prejsť na projekt
Outdoorpark Prešov
2015

Outdoorpark Prešov

Responzívna web stránka s kompletnou administráciou a objednávkovým systémom pre najlepší Outdoorpark na východnom Slovensku.

Expo 2015
2015

Expo 2015

Stránka pre EXPO výstavu v Českej republike s kompletným CMS systémom na mieru, plne responzívnym obsahom a veľkým množstvom efektov.

Bau Invest
2015

Bau Invest

Responzívna web stránka s CMS systémom pre firmu zaoberajúcu sa tvorbou riešení v odvetví architektúry.

Janette Langová
2014

Janette Langová

Responzívna web stránka pre poslankyňu MsZ v Prešove. Janette Langová obhajuje práva a aktivity občanov mesta Prešov. Pravidelne sa taktiež zapája sa do aktivít mesta Prešov. 

prejsť na projekt
Helske
2014

Helske

Responzívna web stránka pre spoločnosť vyrabajúcu unikátny stavebný materiál s použitím nanotechnológie. V pozadí E-shopu sa nachádzala kompletná správa logistiky fungovania firmy v podobne komplexného informačného systému pre správu skladu, produktov, platieb, faktúr a ďalších procesov v tejto firme.

Mladá Elita
2014

Mladá Elita

Responzívna responzívna web stránka pre organizáciu, ktorá vyhľadáva a združuje najlepších žiakov zo základných a stredných škôl po celom Slovensku. Taktiež organizovala zájazdy po Bruseli a prezentovala žiakom históriu známeho bankára Rudolfa Bosáka.

elitgym.sk
2014

elitgym.sk

Web stránka riešiaca problém správy rezervácii klientov v športovom stredisku ElitGym.

prejsť na projekt
Veterinárna ambulancia mesta Hriňová
2014

Veterinárna ambulancia mesta Hriňová

Kompletná web stránka s CMS systémom pre veterinársku ambulanciu.

prejsť na projekt
Bookario.com
2014

Bookario.com

Mobila aplikácia v spojení s webovou stránkou, ktorá riešila manažment penziónov a hotelov. Správcovia hotelov mohli v aplikácii jednoducho manažovať svoje hotely, penzióny, klientov, faktúry a ďalšie dôležité veci pre ich pohodlný rast. Aplikácia taktiež podporovala rezervačný systém, ktorý bolo možné umiestniť na stránku penziónu. Veľmi dôležitá bola taktiež podpora synchronizácie rezervácii so systémom Booking.com

Elpis
2014

Elpis

Web stránka pre firmu zaoberajúcu sa stavebnými prácami a zastrešovania celej developerskej logistiky vo stavbarstve.

Penzión Eland
2014

Penzión Eland

Web stránka pre penzión na Červenom Kláštore. V rezidencii sa nachádza wellnes, kúpalisko, reštaurácia a ďalšie aktivity, ktoré vášmu rodinnému pobytu nabudia pohodovú atmosféru. 

prejsť na projekt
Ekočističky.sk
2014

Ekočističky.sk

Kompletná správa obsahu v podobe informačného systému CMS pre web zameraný na vývoj a predaj ekočističiek.

Minnie
2014

Minnie

E-commerce riešenie zbierajúce dáta a produkty z viacerých slovenských E-shopov. Web stránka sprostredkovala predaj a podporovala rast ostatných E-shopov.

Million Dollar Hashtag
2013

Million Dollar Hashtag

Nakodovanie šablóny pre projekt MillionDollarHashtag. Web sa zameriaval zdieľanim fotiek, zážitkov a ďalších zaujímavých aktivít v spojení s hashtagmi.

Simply Ad
2013

Simply Ad

Plne responzívna stránka pre marketingovú agentúru, ktorá sa zameriava na poskytovanie komplexných služieb v oblasti reklamy a marketingu.

prejsť na projekt
Alba Bazény
2013

Alba Bazény

Responzívna web stránka pre súkromnú firmu zaoberajúcu sa výrobou a predajom bazénovej techniky v meste Prešov.

Penzión Adam
2013

Penzión Adam

Kompletná web stránka s informačným systémom, pre Penzión Adam v mojom rodnom meste Prešov.

J-Mie
2013

J-Mie

Kompletná správa obsahu v spojení s informačným systémom pre stránku zaoberajúcu sa školskou sférou.

JsmeFit.cz
2013

JsmeFit.cz

Web stránka pre úspešného českého YouTube-ra, ktorý sa zaoberal dizajnom, životným štýlom a videami. Na tejto stránka preferoval a predával rady ohľadom zdravého životného štýlu na báze mesačného paušálneho členstva.

Game-Portal
2013

Game-Portal

Kompletne herne fórum zamerané pre informovanie hráčov z ich obľúbeného herného sveta. Web stránka obsahovala články, zoznam serverov na pripojenie a ďalšie množstvo funkcii, ktoré hráčom zpohodľnovali ich herne zážitky.

Evil-Bots
2012

Evil-Bots

Druha verzia stránky Evil-Bots zameriavajúcej sa na online marketingový predaj produktu KBot pre globálny trh.

Odevy Ormo
2013

Odevy Ormo

Nakodovanie dizajnu web stránky pre firmu zaoberajúcu sa predajom a distribúciou osobných pracovných prostriedok a pomôcok...

MiroPeťo.sk
2012

MiroPeťo.sk

Webstránka pre športového nadšenca, ktorý ma zameranie na skialpinizmus, extrémne lyžovanie, lezenie v horách a skalolezectvo.

prejsť na projekt
Activ-Group.sk
2012

Activ-Group.sk

Kompletná web stránka pre firmu zaoberajúcu sa sférou podnikania, biznisu, marketingu a eurofondami.

prejsť na projekt
Hilarion.sk
2012

Hilarion.sk

Kompletný CMS systém na správu obsahu pre chirurgickú ambulanciu Hilarion.

Evil-Bots
2012

Evil-Bots

Prvá verzia stránky Evil-Bots zameriavajúcej sa na online marketingový predaj produktu KBot pre globálny trh.

RMK-Žalúzie
2012

RMK-Žalúzie

Webstránka pre firmu zaoberajúcu sa tvorbou žalúzií.

X-Craft
2012

X-Craft

Herný portál, ktorý ponúkal zoznam serverov pre hráčov hry Minecraft.

Gaming Sector
2012

Gaming Sector

Medzi jeden z prvých projektov v roku 2012 patrí herný portál GamingSector zameraný pre hráčov hry Counter-Strike. Portál ponúkal pre hráčov zoznam serverov, kde sa mohli jednoducho a pohodlne pripojiť do svojej hry.